kontakt

Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie

ul. Agrykoli 1, 00-460 Warszawa
NIP: 526-10-23-681
RIK: 40/95

Recepcja Muzeum

(+48) 22 50 60 024
fax: (+48) 22 50 60 174
recepcja@lazienki-krolewskie.pl

Punkt Informacyjny

(+48) 504 243 783
info@lazienki-krolewskie.pl

Rezerwacja biletów i usług przewodnickich

tel. (+48 22) 50 60 028
fax.(+48 22) 50 60 170
rezerwacje@lazienki-krolewskie.pl

Szczegółowy wykaz kontaktów

Dyrektor Muzeum
Prof. nadzw. dr hab. Zbigniew Wawer

Sekretariat Dyrektora
(+48) 22 50 60 145
sekretariat@lazienki-krolewskie.pl

Zastępca Dyrektora ds. Zarządzania
Dr Antoni Krzysztof Sobczak
(+48) 22 50 60 010
a.jasinska@lazienki-krolewskie.pl

Zastępca Dyrektora ds. Muzealnych
Izabela Zychowicz
(+48) 22 50 60 107
n.oses@lazienki-krolewskie.pl

Zastępca Dyrektora ds. Konserwatorskich i Technicznych
Hanna Jung-Migdalska
(+48) 22 50 60 025
h.migdalska@lazienki-krolewskie.pl

Główny Specjalista ds. Rozwoju
Elżbieta Ofat
(+48) 22 50 60 031
(+48) 505 581 731
e.ofat@lazienki-krolewskie.pl

Redaktor Wirtualnego Muzeum
Małgorzata Czyczło
(+48) 22 50 60 023
tel. (+48) 798 993 537
m.czyczlo@lazienki-krolewskie.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

Kierownik ds. Promocji
Monika Zielska
(+48) 518 715 947
m.zielska@lazienki-krolewskie.pl

Alicja Winter
(+48) 502 782 783
alicja.winter@v5group.pl

OŚRODEK MUZEALNY

Kierownik Ośrodka Muzealnego
Maja Kokot
(+48) 22 50 60 007
(+48) 518 684 585
m.kokot@lazienki-krolewskie.pl

Główny Inwentaryzator Zbiorów Muzealnych
Wiesław Malawski
(+48) 22 50 60 110
w.malawski@lazienki-krolewskie.pl

Koordynator ds. Wystaw Czasowych
Jagna Lewandowska
(+48) 22 50 60 128
(+48) 508 526 319
j.lewandowska@lazienki-krolewskie.pl

Koordynator ds. Wydawnictw
Maria Wierzchoś
(+48) 22 50 60 126
m.wierzchos@lazienki-krolewskie.pl

Główny Specjalista ds. Digitalizacji
Piotr Ceraficki
(+48) 22 50 60 105
p.ceraficki@lazienki-krolewskie.pl

OŚRODEK BADAŃ NAD EPOKĄ STANISŁAWOWSKĄ

Kierownik OBnES
dr hab. Andrzej Pieńkos
(+48) 50 60 157
(+48) 502 549 893
a.pienkos@lazienki-krolewskie.pl

Koordynator ds. OBnES
Piotr Skowroński
(+48) 50 60 147
(+48) 798 993 536
p.skowronski@lazienki-krolewskie.pl

Główny Specjalista ds. Ogrodów Historycznych
Barbara Werner
(+48) 22 50 60 029
(+48) 519 124 143
b.werner@lazienki-krolewskie.pl

OŚRODEK EDUKACJI MUZEALNEJ

Kierownik Ośrodka
Magdalena Lewna
(+48) 22 50 60 035
(+48) 519 135 309
m.lewna@lazienki-krolewskie.pl

DZIAŁ PROMOCJI I MARKETINGU

Specjalista ds. PR
Agata Zawora
(+48) 22 50 60 182
(+48) 519 135 310
a.zawora@lazienki-krolewskie.pl

ZESPÓŁ SPRZEDAŻY I ORGANIZACJI WYDARZEŃ 

Kierownik Zespołu Sprzedaży i Organizacji Wydarzeń
Marta Matusiak
(+48) 22 50 60 038
(+48) 504 243 785
m.matusiak@lazienki-krolewskie.pl

Główny Specjalista ds. Organizacji Wydarzeń
Marek Zieliński
(+48) 22 50 60 159
(+48) 508 526 338
m.zielinski@lazienki-krolewskie.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Organizacji Wydarzeń
Taida Szopa
(+48) 518 715 055
t.szopa@lazienki-krolewskie.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Organizacji Wydarzeń
Emanuela Koper
(+48) 504 243 760
e.koper@lazienki-krolewskie.pl

DZIAŁ OBSŁUGI PUBLICZNOŚCI

Kierownik Działu
Krystyna Mikucka-Stasiak
(+48) 22 50 60 108
(+48) 500 037 745
k.stasiak@lazienki-krolewskie.pl

Koordynator Pałacu na Wyspie i Białego Domku
Magdalena Siudzińska
(+48) 22 50 60 171
(+48) 504 243 778 
m.siudzinska@lazienki-krolewskie.pl

Koordynator Starej Oranżerii
Anna Wojda
(+48) 22 50 60 175
(+48) 518 715 832
a.wojda@lazienki-krolewskie.pl

Koordynator Pałacu Myślewickiego i Pawilonów
Iwona Pepel
(+48) 22 50 60 113
(+48) 518 714 988
i.pepel@lazienki-krolewskie.pl

DZIAŁ OGRODU MUZEUM

Kierownik Działu
Małgorzata Dudek-Grzegorzewska
(+48) 22 50 60 121
(+48) 519 135 306
malgorzata.dudek-grzegorzewska@lazienki-krolewskie.pl

Zastępca Kierownika Działu
Grażyna Gryka
(+48) 22 50 60 018
g.gryka@lazienki-krolewskie.pl

DZIAŁ INWESTYCJI

Kierownik Działu
Ewa Dudzik
(+48) 22 50 60 197
e.dudzik@lazienki-krolewskie.pl

GŁÓWNY KONSERWATOR
Kamilla Pereta
(+48) 22 50 60 195
(+48) 519 135 303
k.pereta@lazienki-krolewskie.pl

DZIAŁ TECHNICZNO-REMONTOWY

Kierownik Działu
Andrzej Chomczyk
(+48) 22 50 60 153
(+48) 519 135 305
a.chomczyk@lazienki-krolewskie.pl

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY

Główna Księgowa
Katarzyna Krużyńska-Piechal
(+48) 22 50 60 198
(+48) 504 243 780
k.kruzynska-piechal@lazienki-krolewskie.pl

DZIAŁ WEWNĘTRZNEJ SŁUŻBY OCHRONY - STRAŻ MUZEALNA

Szef Ochrony - Pełnomocnik ds. Bezpieczeństwa
Wiesław Kowal
(+48) 22 50 60 130 (+48) 50 60 001
(+48) 500 273 384
w.kowal@lazienki-krolewskie.pl 

Zastępca Szefa Ochrony
Leszek Wójcicki
(+48) 22 50 60 181 (+48) 22 50 60 001
(+48) 519 135 308
l.wojcicki@lazienki-krolewskie.pl

DZIAŁ ZASOBÓW LUDZKICH

Kierownik Działu
Bożena Kłos
(+48) 22 50 60 123
kadry@lazienki-krolewskie.pl

DZIAŁ ADMINISTRACJI

Koordynator Działu
Konrad Smirnow
(+48) 22 50 60 193
(+48) 501 106 839
k.smirnow@lazienki-krolewskie.pl

 

Czytaj więcejPowoduje pokazanie lub ukrycie reszty tekstu